Anasayfa Genel Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

4 dakika ortalama okuma süresi
0
0

Tevhidin unutulduğu bu dönemde kalemle cihad görevini en güzel şekilde yapmaktadır Furkan Nesli Dergisi. Dergide yediden yetmişe bütün halkımızın imanını ve azmini artıran yazılarıyla başta Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi olmak üzere, kalemi kuvvetli birçok yazar yer almaktadır. Başta vakıf mensupları olarak bizler ve diğer okuyucu kardeşlerimiz bu büyük hizmetlerinden dolayı Furkan Nesli Dergisi çalışanlarına minnettarız. Dergimize en içten duygularla teşekkürlerimizi sunar, hizmetlerinin devamını Rabbimizden niyaz ederiz.
Esra ÇETİN

 

Öncelikle dergi yoluyla 4 yıldır hizmet edip bizleri aydınlattığı için başta Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi olmak üzere tüm yazarlarımızdan Allah razı olsun.
Rabbim kalemlerine kuvvet versin ve o kalemlerden dökülen yazılardan faydalanıp da dava adamı olacak kadrolar yetişmesini nasip etsin İnşallah. Dergimiz, Hocamızın arkasında görmek istediği aydın-âlim vasfa sahip kadrolar yetiştirmekte büyük rol üstlenmiştir. Furkan Nesli Dergisi meselelere Kur’an ve Sünnet perspektifinden bakıp, tevhid davası ve Rabbanî metod gibi birçok cemaatin anlatmaktan çekindiği meseleleri her ay konu edinerek okuyucularına dik duruş kazandırmaktadır. İşte bu yüzden Hocamızın da murad ettiği gibi Furkan Nesli’nin her eve girmesini Rabbimden temenni ediyorum.

Büşra OĞUREL

Müslümanlara yapılan zulümlere birçok insanın duyarsız kaldığı şu çağda, Allah’ın davasını yeniden yükseltmek için başta gecesini gündüzüne katan Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi olmak üzere dergimizde emeği geçen bütün yazarlarımızdan Allah razı olsun. Dergimiz İslam davasının yükselmesi için yapılan büyük çalışmalardan biridir. İnanıyorum ki Rabbimizin yardımıyla bu şekilde yapılan kalemle cihad birçok insanın uyanışına vesile olacaktır.
Dilan YILDIZHAN

Furkan Nesli Dergisi’nin hazırlanmasında büyük fedakârlık gösteren, gecesini gündüzüne katan başta Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi’ye, yazar kadrosuna ve derginin her aşamasına emek veren tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Öncü Neslin sesini haykıran Furkan Nesli Dergisi’ni tüm kardeşlerime tavsiye ediyorum.
Ferda CEBE

Furkan Nesli Dergisi ilmî yönü ile toplumu eğiten ve tebliğ eden bir davetçidir. Dergimizin bu yolda uzun soluklu olmasını ve başarılarının devamını diliyorum.
Birgül DAŞ

Daha Fazla
Yazardan Daha Fazla: Furkan Nesli
Kategoriden Daha Fazla: Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misiniz?

İç Kapak | Furkan Nesli Dergisi | Sayı 90

FURKAN GÖNÜLLÜLERİNDEN 6 KİŞİYE TAHLİYE! Adana’da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’na yönelik…